Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne – Projekty do Funduszu Sołeckiego
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Place zabaw i tereny rekreacyjno-sportowe pod dofinansowania z Funduszu Sołeckiego

Jednymi z najczęściej realizowanych projektów z Funduszu Sołeckiego są tereny rekreacyjne takie jak place zabaw, siłownie plenerowe oraz tereny z urządzeniami do ćwiczeń sprawnościowych. Zaprojektowanie terenu rekreacyjnego w ramach budżetu partycypacyjnego warto powierzyć doświadczanemu i zaufanemu producentowi placów zabaw i siłownie plenerowych, jakim jest polska firma Comes Sokołowscy.

Zaprojektowane przez nas place zabaw, siłownie zewnętrzne i tereny rekreacyjne do street-workout stoją na terenie całej Polski. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dzięki czemu nawiązujemy bliskie relacje, a nasz klient otrzymuje fachowe doradztwo na każdym etapie projektu.

Poniżej przedstawiamy kilka pomysłów jak wykorzystać środki z Funduszu Sołeckiego:

Projekt Placu Zabaw

kosmiczny-plac-zabaw-comes-wizualizacja

Prezentujemy Państwu projekt placu zabaw wyposażonego w urządzenia COMES przeznaczone dla różnych grup wiekowych oraz dzieci niepełnosprawnych. Na placu zaproponowano dwa rodzaje nawierzchni bezpiecznej – naturalną nawierzchnię piaskową oraz syntetyczną nawierzchnię EPDM. Taki plac zabaw jest funkcjonalny, bezpieczny i atrakcyjny – dlatego to doskonały pomysł na zagospodarowanie środków z Funduszu Sołeckiego.

Zobacz projekt

Projekt Siłowni Zewnętrznej

silownie-plenerowe-comes-widok-1

Prezentujemy Państwu jedną z wielu możliwości zagospodarowania siłowni plenerowej. W strefie ćwiczeń zastosowano nawierzchnię utwardzoną, która zapewnia komfort użytkowania i umożliwia wykonywanie ćwiczeń nawet tuż po deszczu. Ta propozycja jest skierowana do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w dodatku całkowicie bezpłatnie i bez konieczności wcześniejszych przygotowań. Z siłowni plenerowej może korzystać młodzież, dorośli i osoby starsze – jest to przestrzeń która wpływa korzystnie na kondycję fizyczną, pozwala wzmacniać odporność, redukować stres, a dodatkowo stwarza możliwość pogłębienia relacji między sąsiadami podczas wykonywani wspólnych ćwiczeń.

Zobacz projekt

Projekt Street Workout

urzadzenia-sprawnosciowe-comes-widok-1

Prezentujemy Państwu propozycję zagospodarowania terenu do ćwiczeń Street Workout, na którym w strefie urządzeń sprawnościowych zaproponowano naturalną nawierzchnię piaskową, która posiada właściwości amortyzacji upadków z wysokości powyżej 1m, jest tania i łatwa w utrzymaniu. Plac do ćwiczeń sprawnościowych to doskonały pomysł na wykorzystanie środków z Funduszu Sołeckiego. Tego typu przestrzenie są lubiane przez wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu – zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Jest to doskonały pomysł na zagospodarowanie terenu rekreacyjnego, ponieważ jest dostępny dla wszystkich, o każdej porze i zupełnie bezpłatnie.

Zobacz projekt

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.