Projekt Street Workout do Funduszu Sołeckiego – COMES Sokołowscy
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Poniżej prezentujemy Państwu propozycję zagospodarowania terenu do ćwiczeń Street Workout, na którym w strefie urządzeń sprawnościowych zaproponowano naturalną nawierzchnię piaskową, która posiada właściwości amortyzacji upadków z wysokości powyżej 1m, jest tania i łatwa w utrzymaniu. Plac do ćwiczeń sprawnościowych to doskonały pomysł na wykorzystanie środków z Funduszu Sołeckiego. Tego typu przestrzenie są lubiane przez wszystkich, którzy chcą aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu – zarówno amatorów jak i profesjonalistów. Jest to doskonały pomysł na zagospodarowanie terenu rekreacyjnego, ponieważ jest dostępny dla  wszystkich, o każdej porze i zupełnie bezpłatnie.

Na proponowanej koncepcji można znaleźć zestaw urządzeń sprawnościowych (Sthenos 5) wytrzymały na duże obciążenia, odporny na niekorzystne warunki atmosferyczne, akty wandalizmu, a dodatkowo utrzymany w prostym, nowoczesnym designie, który bez problemu wkomponuje się w każdą przestrzeń. Niewątpliwą zaletą serii urządzeń Sthenos jest możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów w rozmaite zestawy, w zależności od wymagań i preferencji przyszłych użytkowników. Zaproponowane urządzenia umożliwiają trening wszystkich partii mięśni, wśród nich jest :

  • urządzenie z poziomą drabinką (Sthenos 8 – umożliwia m.in. ćwiczenie równoważni bokiem tzw. ‘flaga’, podciąganie się do klatki piersiowej lub za kark, wejścia siłowe),
  • potrójne drążki z trzema poziomami (Sthenos 3 – umożliwia m. in. podciąganie się podchwytem lub nadchwytem do klatki piersiowej, ćwiczenie równoważni bokiem, unoszenie nóg do kąta prostego, ćwiczenie ‘wymyków’).
  • drabinka z trzema poziomami (Sthenos 4 – umożliwia m. in. ćwiczenie ‘wymyków’, unoszenie nóg w zwisie, ćwiczenie równoważni bokiem, wejścia siłowe),
  • pozioma drabinka z poręczami (Sthenos 18 – umożliwia m. in. ćwiczenie równoważni, wykonywanie pompek szwedzkich, czy chodzenie stojąc na rękach pomiędzy szczeblami urządzenia),
  • drążki z poziomą drabinką (Sthenos 12 – umożliwia m. in. unoszenie nóg w zwisie, czy podciąganie się do klatki piersiowej lub za kark, na drążkach różnej wysokości podchwytem lub nadchwytem).

Teren wyposażony jest także w stojaki na rowery (Tur) oraz ławki (Ławka narożna kątowa) umożliwiające wypoczynek po ćwiczeniach.

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.