Projekt Siłowni Zewnętrznej do Funduszu Sołeckiego – COMES
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Na poniższym projekcie prezentujemy Państwu jedną z wielu możliwości zagospodarowania siłowni plenerowej. W strefie ćwiczeń zastosowano nawierzchnię utwardzoną, która zapewnia komfort użytkowania i umożliwia wykonywanie ćwiczeń nawet tuż po deszczu. Ta propozycja jest skierowana do wszystkich, którzy lubią aktywnie spędzać czas na świeżym powietrzu, w dodatku całkowicie bezpłatnie i bez konieczności wcześniejszych przygotowań. Z siłowni plenerowej może korzystać młodzież, dorośli i osoby starsze – jest to przestrzeń która wpływa korzystnie na kondycję fizyczną, pozwala wzmacniać odporność, redukować stres, a dodatkowo stwarza możliwość pogłębienia relacji między sąsiadami podczas wykonywani wspólnych ćwiczeń.

W naszej propozycji można znaleźć cztery podwójne urządzenia siłowni plenerowej zamontowane na słupie:

  • Kolarz + Prostownik nóg,
  • Twister + Wioślarz,
  • Orbitrek + Narciarz,
  • Biegacz + Koła Tai Chi

Urządzenia siłowni plenerowych wykonujemy z solidnych i trwałych materiałów, dzięki czemu są odporne na niekorzystne warunki pogodowe, akty wandalizmu. Niewątpliwą zaletą proponowanych urządzeń jest możliwość dowolnego łączenia poszczególnych elementów w rozmaite zestawy, w zależności od wymagań i preferencji przyszłych użytkowników.

Zaproponowane zestawienia urządzeń umożliwiają trening wszystkich partii mięśni. Na terenie siłowni zaprojektowano także niezbędne elementy małej architektury – takie jak ławeczki (Ławka narożna kątowa) oraz stojaki na rowery (Tur).

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.