Projekt placu zabaw do Funduszu Sołeckiego – COMES Sokołowscy
≡ Menu

ZADZWOŃ
+48 617 48 17

Poniżej prezentujemy projekt placu zabaw wyposażonego w urządzenia COMES przeznaczone dla różnych grup wiekowych oraz dzieci niepełnosprawnych. Na placu zaproponowano dwa rodzaje nawierzchni bezpiecznej – naturalną nawierzchnię piaskową oraz syntetyczną nawierzchnię EPDM. Taki plac zabaw jest funkcjonalny, bezpieczny i atrakcyjny – dlatego to doskonały pomysł na zagospodarowanie środków z Funduszu Sołeckiego.

Wśród proponowanego wyposażenia znajdziemy niewielki, ale wyposażony w dużą ilość funkcjonalnych i ciekawych elementów (m.in. zjeżdżalnia, ścianka wspinaczkowa, liczydła, gra labirynt, liczydła itd.), zestaw rekreacyjny (Julek C), który spełni oczekiwania zarówno starszych jak i młodszych dzieci. Innym ciekawym elementem placu jest wahadłowa huśtawka z siedziskiem w formie tzw. ‘Bocianiego gniazda’ (Jolka Bocianie gniazdo), która jest w stanie pomieścić nawet troje dzieci jednocześnie! Obszerne i wygodne siedzisko umożliwia huśtanie się w pozycji półleżącej – dlatego świetnie sprawdza się podczas zabaw integracyjnych.

Znajdziemy tu także urządzenie ruchowe (Żółw I) pozwalające ćwiczyć równowagę zarówno młodszym jak i starszym dzieciom. Wszystkie dzieci lubią karuzele – urządzenie z platformą do kręcenia (Karuzela Bączek) umożliwia wspólną zabawę sześciu małym użytkownikom.

Urządzeniami przeznaczonymi typowo dla maluchów są – piaskownica (Malwinka), kolorowy wielofunkcyjny tunel umożliwiający zabawę w sklep, dom czy szkołę (Tunel integracyjny), oraz mała zjeżdżalnia z podobizną niedźwiadka (Krasnal 3).

Na przedstawionym placu można też znaleźć klasyczną huśtawkę wagową (Ważka Modra) oraz ławki (Kompan) ustawione w dwóch punktach placu – umożliwiają dzieciom odpoczynek po szaleństwach zabawy, a opiekunom obserwowanie bawiących się dzieci i czuwanie nad ich bezpieczeństwem.

 

Skontaktuj się z nami

Imię i nazwisko (wymagane)

Adres email (wymagane)

Temat

Treść wiadomości

© 2016 Comes Sokołowscy, Place Zabaw, Siłownie Zewnętrzne i Metalowa Galanteria Odlewnicza.
Wszystkie Prawa Zastrzeżone. All rights reserved. Projekt i Realizacja Sintra Consulting.